Molėtų socialinės paramos centras versija neigaliems mail Svetainės medis
Apie mus |Veikla |Kontaktai |Klauskite |Pranešimai |Projektai |Viešieji pirkimai
Molėtų socialinės paramos centras

 

Pranešimai
Dovana vaikams, sergantiems onkologine liga 2015.05.15

Daugiau šviesos - kad šiandien būtų šviesiau nei vakar,
Daugiau džiugesio - kad šypsenos papuoštų veidelius,
Daugiau saulės spindulių, mėlynų debesėlių, spalvotų drugių,
Daugiau stiprybės ir vilties...
Tokiais palinkėjimais buvo perduotos kepuraites onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Jau šeštą kartą žurnalo „Šeimininkė“ redakcija ragino skaitytojus prisidėti prie prasmingos gerumo akcijos „Spalvotas pavasaris“, kuri skirta Kauno klinikose onkologine liga sergantiems vaikams. VO ,,Inturkės bendruomenės centras'' visus kvietė prisijungti prie šios akcijos. Šiais metais nelikome nuošalyje ir mes. Molėtų socialinės paramos centro darbuotojai dovanojo vaikučiams 16 kepurėlių, užrašė palinkėjimus.

Ačiū socialinei darbuotojai Sandrai, kuri numezgė šešias spalvotas kepuraites, lankomosios priežiūros darbuotojai Reginai Bacenskienei, numezgusiai 10 kepurėlių. Šios gerumo akcijos tikslas - padovanoti vaikučiams nertų, siūtų kepurėlių, veltų ar tapytų šalikėlių, papuošti ir sušildyti mažuosius kovotojus, kurių vaikystę sukaustė pikta liga. Taip pat dėmesiu apgaubti jų šeimas, leisti pajusti, kad kovoje ir kelyje į viltį jie ne vieni. Šios akcijos metu ne viena ašara nuriedėjo kažkam prisiminus artimuosius, kažkam apkabinus savo vaiką, kažkam tiesiog pamačius 80-metį senuką atnešantį kamuolėlį siūlų ir prašantį numegzti už jį kepurėlę. Per gan trumpą laiką buvo surinkta 70 nertų, siūtų, megztų kepurėlių kurios perduotos vienai iš pagrindinių akcijos globėjų - Astai Baliuckieniai į Kauną. Vienos kepurėlės jau buvo su palinkėjimais, prasmingais padrąsinančiais žodeliais, kitos be jų, tačiau jos taip pat spinduliavo šiluma. Kad kepuraitės taptų dar mielesnės, Molėtų socialinės paramos centro Inturkės skyriuje užimtumo pamokėles lankantys vaikai neliko abejingi, su dideliu noru ėmėsi darbo - ant gražių, spalvingų drugelių, širdelių, angelėlių užrašė palinkėjimus mažiesiems ligoniams ir segė juos prie kepurėlių. Labai smagu matyti, jog auginame nuoširdžią, kupiną meilės širdelėse kartą. Tai gerumo akcija, kuri palieka didelį pėdsaką prisidėjusių širdyse, suvirpina kiekvieno aukojančio širdį ir tikim, kad kitais metais mes vėl pasibelsim į gerų žmonių širdis. Juk taip gera, kai ištikus nelaimei mums ištiesia šiltą draugišką ranką, bet reikia nepamiršti, kad tai galime daryti ir mes.
Nuoširdus ačiū už dalyvavimą akcijoje visiems geriems žmonėms, Antano Ivanausko įmonės parduotuvei „Dovana“, Jolitai K., Danutei V. ir visiems kitiems, padėjusiems sukurti spalvotą pavasarį ligoniukams.
Molėtų socialinės paramos centro užimtumo specialistė Vaida Bacenskaitė

 

back   Atgal
Kontaktai

Molėtų socialinės paramos centras

Graužinių g. 2 Molėtai,
tel./faks. (8 383 ) 51 487

Įmonės kodas 188713552
Darbo laikas I-IV 8.00-17.00, V 8.00-15.45

maps
© Molėtų socialinės paramos centras Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainiu kurimas