Molėtų socialinės paramos centras versija neigaliems mail Svetainės medis
Apie mus |Veikla |Kontaktai |Klauskite |Pranešimai |Projektai |Viešieji pirkimai
Molėtų socialinės paramos centras

 

Pranešimai
Gitanos Skrubskytės Žundienės paroda 2015.09.15

Vaikystėje dėl prastesnės sveikatos mergaitė daug laiko praleisdavo kaime su močiūte Molėtų rajone. Dėl tos pačios priežasties, silpnos sveikatos, mergaitė atsiskyrė nuo bendraamžių, užsisklendė savo mažame pasaulėlyje, kuriame ieškojo savęs, kažko artimo, kažko nepaprasto … Dar tada vaikystėje mažos mergaitės širdutę sušildė pieštukai ir jų spalvos… Tikriausiai įkvėpta Molėtų krašto gamtos būtent čia, Molėtų rajone, pas močiūtę kaime, Gitana pradėjo atrasti save piešdama. Visai maža mergaitė piešė komiksus kuriuose matė save ir draugus, taip atrasdama vis daugiau šilumos baltame popieriaus lape.

Gitana Mokėsi Šiaulių vidurinėje mokykloje, tačiau jos nebaigė, dėl sveikatos problemų. Šiauliuose bėgo Gitanos jaunystė Sulaukusi 33 m. Gitana su savo dukrele ir tėvais, persikėlė į Molėtus. Molėtuose Gitana atrado tikruosius namus. Čia Molėtuose ji surado savyje jėgų kurti, siekti ir tik čia, ji atrado tikrąjį tapybos meną… .

Molėtų socialinės paramos centro Inturkės skyriuje Gitanos Skrubskytės Žundienės tapytų paveikslų paroda vyks iki 2015 m. gruodžio 1 d.

Užimtumo specialistė Inturkės skyriuje Vaida Bacenskaitė
 

back   Atgal
Kontaktai

Molėtų socialinės paramos centras

Graužinių g. 2 Molėtai,
tel./faks. (8 383 ) 51 487

Įmonės kodas 188713552
Darbo laikas I-IV 8.00-17.00, V 8.00-15.45

maps
© Molėtų socialinės paramos centras Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainiu kurimas