Molėtų socialinės paramos centras versija neigaliems mail Svetainės medis
Apie mus |Veikla |Kontaktai |Klauskite |Pranešimai |Projektai |Viešieji pirkimai
Molėtų socialinės paramos centras

 

Pranešimai
Išpildyta 101 vaikų svajonė

Molėtų socialinės paramos centro darbuotojai „Vaikų svajonės“ projekte dalyvavo ketvirtus metus ir džiaugėsi, kad visos surinktos 101 svajonės buvo išpildytos. Prie sėkmingo vaikų svajonių išsipildymo prisidėjo ir šiais metais projekte labai aktyviai dalyvaujantys molėtiškiai ir kraštiečiai, pasirinkę net 26 svajones bei Molėtų rajono savivaldybės darbuotojai, kurie ne tik pildė mažųjų molėtiškių svajones, bet ir asmeniškai įteikė dovanas, parodė dėmesį ir atjautą sunkiau gyvenantiems mažiesiems savo kraštiečiams. Šiais metais mažųjų molėtiškių svajones pildė gerieji žmonės iš Vilniaus, Kauno, Šilutės, Mažeikių, Klaipėdos, Šakių, Anglijos, Jungtinių Amerikos Valstijų. Socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis džiaugėsi, kad esama tiek geros valios žmonių, norinčių padėti sunkesnėmis sąlygomis augantiems vaikams patirti kalėdinį stebuklą. Socialinę darbuotoją darbui su socialinės rizikos šeimomis Zosę Miškinienę sujaudino ir pradžiugino žmonių gerumas, jau pirmą projekto dieną jos globojamų šeimų vaikų buvo „nupirkta“ net 10 svajonių. Socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis džiaugėsi sėkmingu projektu, bendravo su svajonių pirkėjais, tarpininkavo įteikiant dovanas, palydint pas vaikus.

Socialinė darbuotoja darbui su socialinės rizikos šeimomis Aurena Širvinskienė pasakojo, jog projekto metu buvo ne tik svajonių išsipildymo džiaugsmo, bet ir nusivylimo pamačius gautą dovaną. Aurenos globojamos šeimos mažojo molėtiškio svajonė buvo labai graži – knyga apie gamtą. Tačiau išpakavus dovaną, berniukas pamatė ne savo išsvajotą knygą, bet segtuvą su keliomis kortelėmis apie gamtą. Socialinė darbuotoja matydama vaiko liūdesį, susisiekė su projekto „Vaikų svajonės“ organizatoriais, paaiškino situaciją, todėl vaiko svajonė pakartotinai buvo įkelta į tinklapį, ir iš karto pasirinkta su pažadu, kad berniukas šį kartą gaus tikrą knygą apie gamtą. Šiuo metu mažasis svajotojas jau skaito savo mėgstamą knygą apie gamtą.

Pasak socialinių darbuotojų, dauguma „svajonių pirkėjų“ su didele atsakomybe ir meile pirko vaikams dovanas, papildomai pridėdami ir kitų dovanėlių, saldumynų bei dovanų broliukams ir sesutėms. Maloni staigmena ir nuoširdus nustebimas, išpakavus dovaną, atsispindėjo vaikų veiduose „...ir čia tikrai viskas man?“. Socialinės darbuotojos pasakojo, kad išsvajotos dovanos vaikams, augantiems sunkesnėmis socialinėmis sąlygomis, buvo tikras kalėdinis stebuklas, gal ir ne visi mokėjo drąsiai ir gražiai padėkoti, tačiau vaikų nuoširdūs piešiniai, džiaugsmu švytinčios akys parodė, kaip jie džiaugėsi nepažįstamų žmonių dėmesiu ir gerumu.

Molėtų socialinės paramos centro direktorė ir darbuotojai dėkoja visiems geros valios žmonėms, molėtiškiams, savivaldybės darbuotojams padėjusiems patirti vaikams, augantiems socialinės rizikos šeimose svajonių išsipildymo džiaugsmą.

Vyresn. socialinė darbuotoja Dalia Umbrasienė

back   Atgal
Kontaktai

Molėtų socialinės paramos centras

Graužinių g. 2 Molėtai,
tel./faks. (8 383 ) 51 487

Įmonės kodas 188713552
Darbo laikas I-IV 8.00-17.00, V 8.00-15.45

maps
© Molėtų socialinės paramos centras Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainiu kurimas