Molėtų socialinės paramos centras versija neigaliems mail Svetainės medis
Apie mus |Veikla |Kontaktai |Klauskite |Pranešimai |Projektai |Viešieji pirkimai
Molėtų socialinės paramos centras

 

Pranešimai
Molėtų socialinės paramos centre lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministrė 2015.05.29

Gegužės 22 dieną Molėtuose lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ir jos patarėja Aušra Makarevičiūtė. Lydima Molėtų rajono savivaldybės mero Stasio Žvinio, Administracijos direktoriaus pavaduotojo Karolio Balčiūno, LR Seimo nario Petro Čimbaro ir jo padėjėjos Vilmos Petrošienės, ministrė apsilankė Molėtų socialinės paramos centre, bendravo su darbuotojais, išklausė problemas, diskutavo apie teikiamas paslaugas.

Susitikimo metu, ministrė pirmiausia padėkojo Centro darbuotojams už nelengvą, tačiau labai reikalingą ir prasmingą darbą, bendravo su socialiniais bei lankomosios priežiūros darbuotojais, prašė išsakyti patiriamas problemas. Buvo aptartos darbuotojų darbo sąlygų gerinimo galimybės, kompensuojant už transporto išlaidas, kalbėta apie socialinių darbuotojų darbui su socialinės rizikos šeimomis saugumą, lankantis klientų namuose, diskutuota apie teisės aktus, reglamentuojančius darbą su socialinės rizikos šeimomis.

Ministrės vizitas paliko malonių įspūdžių Centro darbuotojams. Ministrė nuoširdžiai bendravo, atsakė į klausimus, išsakė viltį, kad socialiniai darbuotojai kitais metais gali tikėtis atlyginimo pakėlimo. Ministrė linkėjo kantrybės, ištvermės, rūpinantis neįgaliais, senyvo amžiaus žmonėmis, socialinės rizikos šeimomis, pabrėždama, jog vienas svarbiausių prioritetų yra – rūpestis žmogumi.

Vyresn. socialinė darbuotoja Dalia Umbrasienė

back   Atgal
Kontaktai

Molėtų socialinės paramos centras

Graužinių g. 2 Molėtai,
tel./faks. (8 383 ) 51 487

Įmonės kodas 188713552
Darbo laikas I-IV 8.00-17.00, V 8.00-15.45

maps
© Molėtų socialinės paramos centras Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainiu kurimas