Molėtų socialinės paramos centras versija neigaliems mail Svetainės medis
Apie mus |Veikla |Kontaktai |Klauskite |Pranešimai |Projektai |Viešieji pirkimai
Molėtų socialinės paramos centras

 

Pranešimai
Startavo projektas „Vaikų svajonės“ ir svajonės pradėjo pildytis 2014.10.28

Š. m. spalio 15 dieną startavo socialinis projektas „Vaikų svajonės“, kuriame trečią kartą dalyvauja Molėtų socialinės paramos centras. Šio projekto tikslas - pasiekti, kad kuo daugiau vaikų, augančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gautų kalėdines dovanas apie kurias svajoja ir kurių neturi galimybių gauti iš savo tėvų.

Praeitais metais „Vaikų svajonės“ projekto metu buvo surinktos 135 molėtiškių vaikų svajonės, iš kurių tik dvi liko neįgyvendintos. Šiais metais socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis surinko 115 mažųjų molėtiškių svajonių ir viliasi, kad pavyks išpildyti visų vaikų norus. Juolab, kad startavęs projektas jau džiugina Socialinės paramos centro darbuotojus, dvylika vaikų svajonių jau pasirinkta ir socialinės darbuotojos derina su svajonių „pirkėjais“ dovanos įteikimo būdus.

Vaikų svajonės šiais metais labai įvairios. Mažieji svajotojai nori stalo žaidimų, krepšinio kamuolių, palapinių, riedlenčių, šaškių, rogučių, meškerės, kuprinės, enciklopedijos, anglų kalbos žodyno, sportinės aprangos ir kt. Vaikų norai yra paprasti ir praktiški: „Noriu turėti stalinę lempą, su broliais turime didelį stalą, o vienos lempos visiems neužtenka“, „Noriu sportinių batelių, per vienus metus juk ne vienus sunešioju“, „Norėčiau žieminių batų, mano tėvelis žuvęs, mama ne viską gali nupirkti...“. Mažieji molėtiškiai svajoja apie žaislus, su kuriais galėtų žaisti, kurie taptų jų draugais: “Labai norėčiau didelės mašinos. Kai grįžtu iš darželio būna labai liūdna, kol sesės ruošia pamokas ir nežaidžia su manimi. Tada važinėčiausi su mašina...“, „Noriu didelės lėlės, ji būtų mano draugė, nes broliai su manimi nedraugauja...“, „Noriu didelio meskio, su juo miegočiau, jį apkabinčiau, o jis mane saugotų“. O štai mažiausioji 2 metukų svajotoja turi labai konkretų norą: „Noliu siltos antklodės il glazios patalynės su lėlytėmis“. Šiais metais atsirado nauja svajonė ir tapo labai populiari mergaičių tarpe: „Labai norėčiau turėti gumyčių apyrankių darymo rinkinį-žaislą „Loom Bands“, svajoju kaip sau ir draugėms daryčiau papuošalus“. Vaikų svajonės ilgai galvotos, įdomios ir tikrai jiems reikalingos: „Mano svajonė - didelis paveikslas, kurį pasikabinčiau ant sienos“, „...gydytoja pasakė, kad man krypsta stuburas, būtų gerai, kad miegočiau ant ortopedinės pagalvės. Aš labai norėčiau būti sveikas, svajoju turėti ortopedinę pagalvę“, „Būtų labai gerai, kad kas padovanotų labai didelį albumą, susidėčiau savo ir savo tikros mamos nuotraukas“. Projekte dalyvaujantys vaikai gyvena sunkesnėmis socialinėmis sąlygomis, ne visuomet tėvai gali išpildyti svajones, todėl jie labai laukia dovanų: „Jei turėčiau fotoaparatą, tai man atrodo, kad ir gyventi būtų linksmiau..., „Aš taip noriu turėti savo dviratį, kad net naktimis sapnuoju, kaip su tėčiu važiuoju į kaimą pas močiutę“.

Vaikai turi svajones, o mes - galimybes jas išpildyti. Kviečiame visus geros valios molėtiškius pagelbėti mūsų rajono vaikams, augantiems socialinės rizikos šeimose, išpildyti jų svajones ir suteikti galimybę pasijusti laimingiems.

Norinčius prisijungti prie projekto, kviečiame apsilankyti projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt ir išsirinkti vaiko svajonę. Projekto svetainėje talpinamos 2-14 m. amžiaus vaikų svajonės, kurias galima pildyti iki 2015 m. sausio 1d. Dovanas bus galima įteikti vaikui asmeniškai ar perduoti Socialinės paramos centrui. Dovaną galima pirkti bet kurioje internetinėje parduotuvėje, pristatymo adresą nurodant Socialinės paramos centrą. Svajonėms išpildyti nebūtinai reikalingi nauji daiktai. Gal turite nenaudojamą dviratį, fotoaparatą ar žaislų, kuriais niekas nebežaidžia, pradžiuginkite vaikus juos padovanodami. Jei norite išpildyti vaiko svajonę, bet neturite galimybių naudotis internetu, užeikite į Socialinės paramos centrą ar paskambinkite, mes padėsime pasirinkti svajonę.

Mūsų adresas:
Molėtų socialinės paramos centras
Vilniaus g. 45
Tel.: 8 383 532 07
Mob.: 8 607 90013


Vyr. socialinė darbuotoja
Dalia Umbrasienė

back   Atgal
Kontaktai

Molėtų socialinės paramos centras

Graužinių g. 2 Molėtai,
tel./faks. (8 383 ) 51 487

Įmonės kodas 188713552
Darbo laikas I-IV 8.00-17.00, V 8.00-15.45

maps
© Molėtų socialinės paramos centras Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainiu kurimas